Doprava zadarmo nad 60€

 100% záruka spokojnosti

Dnes objednajte, dnes Vám to odošleme

 Nakupujte s istotou

TonsilFresh ústny sprej na mandľové kamene

Ústny sprej pomáha predchádzať vzniku mandľových kameňov

10% zľava na kombinácie

19,95 €
Skladom
  • Kúpte 2 po 18,00 € a ušetríte 10%
  • Kúpte 4 po 16,00 € a ušetríte 20%

Dnes objednajte, dnes* to odošleme
Doprava zdarma nad 60€
30-dňová 100%  záruka vrátenia peňazí
Nakupujte s istotou

Kombinujte a ušetrite

Sprej TonsilFresh zaisťuje svieži dych kedykoľvek a kdekoľvek. Jeho účinné a zároveň bezpečné zložky pomáhajú predchádzať kameňom na mandliach, ktoré sú častou príčinou zápachu z úst.

  • Bojuje proti zápachu z úst (halitóza), vrátane zápachu spôsobeného cesnakom alebo alkoholom;
  • Pomáha predchádzať kameňom z mandlí;
  • Pohodlná fľaša medzi jedlami a na cestách;
  • Jemná mätová príchuť;
  • Bez cukru, alkoholu a umelých farbív.

Hlavnou zložkou tohto ústneho spreja je prípravok s aktívnym kyslíkom na báze oxidu chloričitého. Táto bezpečná látka sa už desaťročia používa pri čistení pitnej vody. Neutralizuje škodlivé baktérie a zapáchajúce zlúčeniny síry, ktoré produkujú na molekulárnej úrovni prostredníctvom oxidácie.

TonsilFresh Oral Spray obsahuje bezprecedentne vysokú dávku v porovnaní s inými produktmi s aktívnym kyslíkom. Účinná kontrola baktérií a ich páchnucich sekrétov však neohrozuje prirodzenú rovnováhu ústnej flóry. To je tiež dôležité pre zdravie ústnej dutiny a prevenciu zápachu z úst a mandlí.

TonsilFresh Oral Spray neobsahuje škodlivé zložky ako alkohol, sacharín alebo SLS (laurylsulfát sodný).

Okrem vašej každodennej ústnej hygieny ponúka TonsilFresh ústny sprej dodatočnú starostlivosť medzi a na cestách. Strieknite 2 až 3 krát do úst a okamžite budete mať svieži dych! Ak trpíte tonzilitídou, nastriekajte si čo najhlbšie do hrdla. Okrem každodennej ústnej hygieny ponúka TonsilFresh ústny sprej dodatočnú starostlivosť medzi a na cestách. Strieknite 2 až 3 krát do úst a okamžite budete mať svieži dych! Ak trpíte zápalom mandlí, striekajte čo najhlbšie do hrdla.

TonsilFresh Oral Spray, ktorý je založený na aktívnom kyslíku, môžete používať neobmedzene dlho. Na rozdiel od antiseptických liekov proti dychu nie je potrebné, aby ste si nejaký čas oddýchli, aby sa umožnila regenerácia ústnej flóry.

Aké zložky obsahuje ústny sprej Tonsilfresh?

Water, stabilised sodium chlorite, sodium bicarbonate, PEG-40 hydrogenated castor oil, potassium sorbate, sodium benzoate, Mentha Piperita (peppermint), sodium hydroxide, Tetrasodium EDTA, aroma.


Obsah: 50 ml.

Write Your Own Review
TonsilFresh ústny sprej na mandľové kamene
Your Rating